
Art of Creative Vinyasa Sequencing
NIEUWE DATUM!!! 40 hr Yoga Alliance, 1 - 4 Oktober
Spendeer je elke week veel tijd in het voorbereiden van je yoga lessen?
Of voel je lichte paniek als je een voorbereide les uitdagend is en opeens zit je les vol met beginners?
Vind je het moeilijk om je lessen fris te houden en steeds op zoek naar inspiratie?
Leer hoe je als yogadocent je studenten via een creatieve, intelligent opgebouwde Vinyasa sequence kunt meenemen op reis. Waardoor asana’s niet alleen houdingen zijn maar personages in een verhaal, een héél persoonlijk verhaal dat ontroert, in beweging brengt maar ook ruimte laat voor rust en stilte.
Na de immersion zal je merken dat je nog betere lessen geeft en minder tijd nodig hebt om die voor te bereiden. Je kan snel een les aanpassen naar het niveau van je studenten zeker wanneer er opeens veel beginners in de les zitten en zonder de stress om een hele nieuw les te moeten bedenken. Vinyasa Krama maakt je les toegankelijk voor All levels, van de onzekere beginners tot de bendy regular.
Vragen? Blijf er niet mee zitten en stuur een mailtje.

Wat mag je verwachten
-
2 uur durende masterclasses om het effect van de flow zelf te ervaren.
-
duidelijke structuur in de verschillende categorieën van asanas
-
VINYASA KRAMA, asanas en al hun variaties. Hoe zorg je ervoor dat je flow lessen toegankelijke zijn voor ALL LEVELS.
-
Connecting VInyasa & Peakposes – Hoe verbind je houdingen aan elkaar zonder de flow te onderbreken
-
Inspiratie voor thema’s van je les.
-
Basis Template als richtlijn voor je lessen.
-
Hoe bouw je een flow les op, structuur, bouwblokken, technieken en meerdere lagen om zo tot een mooi geheel te komen.
-
Hoe snel een flow uittekenen, tips voor stick figures.
-
Individuele en korte groepsopdrachten.
-
Muziek, thema’s en inspiratiebronnen voor je lessen.
IETS VOOR JOU?
-
Deze immersion is echt bedoeld voor beginnende en ervaren lesgevers die telkens hun lessen naar een hoger niveau willen tillen.
Deze advanced studies is ook een onderdaal van de 200hr basisopleiding. Je kan deze module apart volgen, minimum vereiste is een 200hr certificaat of bezig zijn met een yogaopleiding.
Maximum 18 deelnemers, dus wees er snel bij.

Jouw docent – Nele Van Poucke.
Nele is een ervaren rot in het vak, en expert Prana Vinyasa®. Ze leerde de kneepjes van het vak van Shiva Rea zelf, en assisteert haar regelmatig in India, Mexico, Santorini, Los Angeles en Londen. Vandaag blikt Nele terug op meer dan 17 jaar ervaring. Haar missie voor deze opleiding? Jou inspireren om je practice te verdiepen én je opleiden tot een ervaren, deskundige docent.

Praktische informatie
- EARLY BIRD
-
€
579
geldig tot 31/08/2022
-
- BEST DEAL
- INSCHRIJVEN kan tot 31 Augustus
- Online Cursus is inbegrepen
- 579 euro onmiddelijk te betalen om je plaats te reserveren.
- Niet inbegrepen: boeken, reiskosten & lunch
- FULL PRICE
-
€
679
geldig vanaf 31/08/2022
-
- FULL PRICE
- INSCHRIJVEN na 31 Augustus 2022
- Online Cursus is inbegrepen
- 679 euro onmiddelijk te betalen om je plaats te reserveren.
- Niet inbegrepen: boeken, reiskosten & lunch

DATA VAN DE OPLEIDING
Opleidingsdagen, 1 – 4 Oktober 2022
Je krijgt toegang tot het online gedeelte op 15 September
-
Za: 13.30 – 20.00
-
Zo: 13.30 – 20.00
-
Ma – Di: 9.30 – 17.00
Lokatie: Yogalovers, Berthoudersplein 31, 2800 Mechelen (Parkeren Zandpoortvest, gratis in het weekend)
Meer info? info@pranavinyasa.be
Enkele sfeerbeelden





